Autor |
Wiadomość |
niedzwiec
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
|
LDEfloracja |
|
Witam, jestem tu nowy, sporo czasu spędziłem czytając artykuły i wpisy na forum, opinie itd., a teraz mam w końcu coś do napisania od siebie.
Wczoraj w nocy po raz pierwszy miałem doświadczenie, które mógłbym określić mianem czegoś z pogranicza LD. Krótko - stałem przed lustrem i miałem wielkie pekaesy (takie, jak Mickiewicz), odszedłem od lustra i powiedziałem do siebie - "zaraz, przecież ja nie mam pekaesów", podszedłem z powrotem i miałem pełną brodę (czyli tak jak naprawdę). Jak zobaczyłem inne odbicie - mówię do siebie, oho sen. Zrobiłem TR wbijając palce w dłoń, weszły jak w plastelinę. Otworzyłem drzwi pomieszczenia i wyszedłem. Zacząłem się rozglądać nadal będąc świadomy, ale dość szybko moje myśli zeszły na dziwne tory: czy aby na pewno się wyśpię, czy nie wstanę zmęczony itp. Pogłaskałem po głowie, stojącego obok mnie syna i sen się urwał. Wiem, nie ustabilizowałem snu, dałem się ponieść emocjom.
Cały wic polega na tym, że nie planowałem LD. Prowadzę dziennik od kilku miesięcy, próbowałem WBTB, ale nie działa na mnie, nie mogę usnąć. To co stało się wczoraj było spontaniczne, w środku nocy.
Miał ktoś podobne doświadczenia?
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Wto 12:46, 07 Lut 2017 |
|
 |
|
 |
BarON
Dołączył: 13 Maj 2016
Posty: 40
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Poznań Płeć: Mężczyzna
|
|
|
|
Ja rowniez miewam ldki wywolane przypadkowo niestety bardzo szybko sie one końnczą.Jak to juz kiedys ktos napisal im wiecej takich przypadkowych ld tym wieksza szansa na to,ze nastepny taki sen bedzie dluzszy wyrazisty I po prostu lepszy :p
Post został pochwalony 0 razy
|
|
Wto 16:44, 07 Lut 2017 |
|
 |
Maślak
Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Wschowa Płeć: Mężczyzna
|
|
|
|
Gratulacje! Mickiewiczowskie pekaesy? Dostojnie.
Jeśli powtarzam już coś o czym wiesz (a pewnie tak jest) to wybacz, ale czy próbowałeś zmieniać czas spania/czuwania podczas WBTB? Według poradników jest to skuteczna metoda działająca na znaczną większość użytkowników, po prostu wymaga "skonfigurowania" do personalnych potrzeb, to znaczy eksperymentowania z czasem snu i czuwania - każdy z nas jest inny i inne są też optymalne "ustawienia" przy WBTB dla każdego z nas 
Post został pochwalony 1 raz
|
|
Wto 17:11, 07 Lut 2017 |
|
 |
niedzwiec
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
|
|
|
Przyznam, że nie eksperymentowałem z WBTB zbyt długo, z powodu trybu życia, jaki prowadzę - praca, dom, rodzina, hobby etc. W moim przypadku to nie czas pomiędzy snami jest problemem, a światło - zapalenie światła gwarantuje, że nie zasnę, a próby koncentracji w ciemności zawsze mają ten sam wynik - odpływam. Jestem nowy w temacie, więc nie przejmuję się małymi porażkami, ba - mam nadzieję, że skoro raz się udało na spontanie, to może uda się kolejny.
Post został pochwalony 1 raz
|
|
Wto 20:14, 07 Lut 2017 |
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|
|