Autor |
Wiadomo¶æ |
tomek5321
Do³±czy³: 01 Mar 2011
Posty: 12
Przeczyta³: 0 tematów
Ostrze¿eñ: 0/5
P³eæ: Mê¿czyzna
|
|
Problem |
|
9 stycznia zaj±³em siê w³a¶nie tymi ¶wiadomymi snami. Pierwszego dnia zapamiêta³em 1 sen.Tak naprawdê to przed us³yszeniem czegokolwiek o ¶wiadomym ¶nieniu ¶ni³em ro¿nie po parê snów (nawet po 5 pamieta³em a czasami wcale). Nastepnego dnia( 10 stycznia) mialem przejaw ,ale nie przez TR. We ¶nie zauwa¿y³em, ¿e nie mogê i¶æ na dwór i siê obudzi³em. Wed³ug mojego dziennika snów na nastepnie dni mia³em juz po 3 ,2 lub 4sny, a 12 stycznia mia³em w jednyms nie cos takiego. Przechodze przez ganek i robie TR czyli pomyslalem ,¿e chce lewitowaæ. Nie zadzia³a³o . Uzna³em,¿e to nie sen . I zrobi³em tzry kroki i sen sie skonczyl.Zmienilem technikê. Nastêpnego dnia(13 stycznia) znowu to samo, ale ju¿ lepiej. Tym razem kiedy wychodzilem we snie ze sklepu przed drzwiami( zauwazylem, ¿e to sen), a ¿eby oszukac moj organizm, ze sie dowiedzialem ze snie pomyslalem sobie:'Mam pomysl!'). Ju¿ zamierzalem cos zrobic i niestety sen sie rozmazal. Uzna³em, ¿e to ze zbytnie ekscytacji. WOw nie zauwazylem ,ze ja mialem takie przejawy codziennie!Pomyliles sie bo mialem po pare snow. Natomiast 14 stycznia mialem cos dziwnego. Cos jak falszywe przebudzenie, ale jeden sen. Snilo mi sie ze nie moge zasnac i chodze po domu , a bylo strasznie ciemno. Kiedy polozylem sie do lozka zauwazylem ze to sen i zaczalem wstawac i wpolowie mojego wstawania spadlem na lozko. Dziwne to bylo uczucie jak bym mial dwa ciala.Do 17 stycznia nie mialem zadnego przejawu swiadomosci . Mialem max 5 snyow kazdego dnia . Musialem narazie przerwac to bo pojechalem na zabieg prostowania przegrody nosowej.w ty m czsie nie zapisywalem snow i ni pamietalem tyle snow moze max 2 .Wrocilem po okolo tgodnia i narayie tego nie cwicyzlem. Zaczalem to z powrotem cw 9 lutego.Znowu mialem przejaw swiadomosci , w tym falszywe przebuddzenie. Miaem sen zauwazylem ze cos jest nie tak i sie obudzilem przez budzik w telefonie pod poduszka. Zaczalem zauwazac ze to wszystko wokolo jest bezsensu . Spojrazlem na swoje dlonie. Byly biale i to jak i sie obudzilem.trwalo to sekunde .Spojrzalem i sie obudzilem.Kolejny i ostani przejaw mialem.Snilo mi sie ze bylem bardzo zly na mojego brata.Rzucilem jaas paczke wafelek do zlewu bylem niesamowicie wsciekly.Ale nic mu nie zrobilem. W tym pokoju gdzie moj brat byl byly dwie ooby z mojej klasy ktore nie sa z mojej miejscowosci.Kiedy rzucilem tymi wafelkami pomyslalem ze gdyby to byl sen to oni by znikli .I wrocilem do pokoju i ich nie bylo. Kolejne falszywe przebudzenie. Obudzilem sie bez swiadomosci w dalszy dziwny ciag tego snu.Wszystko bylo powiazaniem tego snu.Supe rsie wyspalem, bo dalszy ciag byl bardzo fajny .Potem juz nie mialem wyjechalem na tydzien gdzies na ferie i nie moglem tego zapisywac dalej ale robie nadal TR.I wczoraj zaczalem ponownie.
Czy moj organizm nie pozwala mi swiadomie snic skoro za kazdym uzyskaniem swiadomosci albo od razu sie budze albo po paru sekundach? A i jeszcze jedno odkad zaczalem to cw to sie wysypiam i budze sie przed budzikiem, ale po tych moich nie cw to sie zmniejszalo, bylem coraz mniej wypoczety i mniej snow pamietalem.Ale kiedy wracalem to znowosz lepiej sypialem.A teraz przypominam sobie moje sny nawet z przed 5 lat i coraz wiecje m i sie one przypominaja.I teraz jeszcze cos. Jeszcze przed cw LD mialem 3 lub 4 lata temu swiadomy sen na minute lub dwie. I wykozystalem to na sprawdzenie czy we snach widac wszystko ze szczegolami i zadzialalo!. Spojrzalem na przedmioty i mwidzialem duzo szczegolow. Wyszedlem z pomieszczenia i sie obudzilem(byla to koncowka snu). I jeszcze cos . Gdzies wyczytalem ze w okresie dojrzewania moze mi sie to nie udac czy to prawda?
Post zosta³ pochwalony 0 razy
|
|
Wto 18:38, 01 Mar 2011 |
|
 |
|
 |
Skiper
Do³±czy³: 10 Wrz 2010
Posty: 191
Przeczyta³: 0 tematów
Pomóg³: 6 razy Ostrze¿eñ: 0/5
|
|
|
|
Nie ma takiego czego¶ ze CI organizm nie pozwala, to ¿e Ciê wywala to ca³kiem normalne u pocz±tkuj±cych. Moim zdaniem masz calkiem niezle postepy, ludzie czasami miesi±cami æwicz± i nic a Ty juz po paru dniach mia³e¶ przejawy ¶wiadomo¶ci i w±tpliwo¶ci we snie, jest nie¼le:)
To ¿e to jest niemo¿liwe w czasie dojrzewania te¿ nic nie s³ysza³em, i nie s±dze ¿eby tak by³o, nie potrafie nawet znale¼æ jakiegokolwiek sensownego wyja¶nienia.
Imo powiniene¶ teraz skupiæ sie na pamiêci snów (dziennik ca³y czas prowadziæ) i próbowaæ nowe techniki. G³ównie WBTB po kilku godzinach + MILD czy WILD..
Pozdrawiam i ¿ycze sukcesów
Post zosta³ pochwalony 1 raz
|
|
Wto 20:44, 01 Mar 2011 |
|
 |
tomek5321
Do³±czy³: 01 Mar 2011
Posty: 12
Przeczyta³: 0 tematów
Ostrze¿eñ: 0/5
P³eæ: Mê¿czyzna
|
|
|
|
Mo¿e faktycznie powinienem codziennie zapisywaæ sny.Postaram siê nie robiæ takich przerw. Dzisiaj mia³em co¶ takiego. Pomy¶la³em sobie we snie ,¿e gdyby to by³ sen to plecak , ktory zostawi³em w klasie mia³bym juz na sobie. I tak siê sta³o a ja tego nie zauwa¿y³em. Dziwne:)
Post zosta³ pochwalony 0 razy
|
|
Pi± 16:39, 04 Mar 2011 |
|
 |
Garanil
Senny Podró¿nik
Do³±czy³: 18 Lis 2010
Posty: 631
Przeczyta³: 0 tematów
Pomóg³: 18 razy Ostrze¿eñ: 0/5 Sk±d: Okolice Szczecina P³eæ: Mê¿czyzna
|
|
|
|
przychylam siê do zdania Skipera, w koñcu z do¶wiadczeniem, przestanie ciê wywalaæ, musisz poæwiczyæ po prostu 
Post zosta³ pochwalony 0 razy
|
|
Pi± 17:32, 04 Mar 2011 |
|
 |
GICU95
Do³±czy³: 11 Mar 2011
Posty: 14
Przeczyta³: 0 tematów
Ostrze¿eñ: 0/5
P³eæ: Mê¿czyzna
|
|
|
|
Praktyka czyni mistrza ;D
Post zosta³ pochwalony 0 razy
|
|
Sob 8:05, 12 Mar 2011 |
|
 |
|
|
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
|
|
|